رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ جدی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
  • کد خبر : ۳۶۶۵
  • چاپ خبر : خانواده ستایش قریشی خواستار قصاص قاتل شدند
رای دادگاه نهایی صادر می شود

خانواده ستایش قریشی خواستار قصاص قاتل شدند

هفت‌قلم: وکیل مدافع والدین ستایش، دختربچه شش ساله مهاجر افغان که ماه حمل امسال توسط یک نوجوان ۱۶ ساله ایرانی […]

هفت‌قلم: وکیل مدافع والدین ستایش، دختربچه شش ساله مهاجر افغان که ماه حمل امسال توسط یک نوجوان ۱۶ ساله ایرانی به قتل رسید، می‌گوید: « پرونده قاتل ستایش به دیوان عالی ایران ارجاع شده و بزودی رای این دیوان نیز صادر می‌شود.»

نورالله عزیز محمدی قاضی یک دادگاه کیفری درباره تلاش‌های خانواده قاتل برای گرفتن رضایت از خانواده  ستایش گفته است: “والدین ستایش  به اجرای قصاص اصرار دارند و باید دیده شود که دیوان عالی ایران حکم دادگاه بدوی را تایید می‌کند یا خیر؟

به تاریخ ۲۱ ماه حمل امسال بود که رسانه‌ها از قتل یک دختربچه ۶ ساله مهاجر افغان توسط یک نوجوان ۱۶ ساله ایرانی در شهر خیرآباد ولسوالی ورامین ولایت تهران خبر دادند که در نهایت، قاتل دستگیر و برای وی پرونده تشکیل شد.

قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری شماره یک ولایت تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز به عنف به اعدام و بابت جنایت بر میت به دیه محکوم شد.

روز اول جدی امسال، مجتبی فرح‌بخش وکیل قاتل ستایش از انتقال موکلش به شفخانه اعصاب و روان خبر داد و گفت: به دلیل شرایط روحی و روانی و پرخاشگری‌هایی که “امیرحسین” داشته، وی به شفاخانه اعصاب و روان منتقل شده است.

به گفته وی عذاب وجدان و ندامتی که موکلش در چند ماه گذشته داشته به همراه زمینه‌های بیماری روانی، باعث شده که امیرحسین از خود رفتارهای غیرعادی نشان دهد.

هشتم جدی نیز فرحبخش از ترخیص موکلش از شفاخانه اعصاب و روان خبر داد گفت: حال موکل رو به بهبود است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه