رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ دلو ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
  • کد خبر : ۴۰۶۷
  • چاپ خبر : کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان به یک باشگاه ایرانی پیوست
فیصل شایسته به پیکان رفت

کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان به یک باشگاه ایرانی پیوست

فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور به عنوان نخستین فوتبالیست افغان به تیم فوتبال پیکان تهران که در لیگ […]

فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور به عنوان نخستین فوتبالیست افغان به تیم فوتبال پیکان تهران که در لیگ برتر این کشور بازی می کند، پیوست.

باشگاه ورزشی پیکان با اعلام این خبر اعلام کرد که فیصل شایسته پس از انجام مذاکرات مقدماتی با مسوولان این تیم ورزشی، امروز به تهران سفر کرد و برای بازی در این تیم قرار داد بست.

در این خبر به جزئیات قرارداد از جمله مبلغ آن اشاره نشده اما گفته شده است که شایسته تا پایان این فصل با تیم پیکان خواهد بود.

در لیگ برتر ایران(۹۶-۹۵)، ۱۶ تیم حضور دارند و تیم پیکان بعد از تیم های پرسپولیس، تراکتورسازی، ذوب آهن، استقلال و سپاهان، با ۲۶ امتیاز  تیم ششم جدول رده بندی لیگ برتر این کشور است.

شایسته هافبک  ۲۵ ساله که سابقه حضور در تیم پاهانگ مالزیا را در کارنامه دارد، گفته است که امیدوار است نماینده موفقی برای افغانستان در لیگ برتر ایران باشد و بتواند برای تیم پیکان مفید باشد.

پیش از این برخی از منابع آگاه به بازی های لیگ برتر ایران گفته بودند که تیم پیکان تهران افزون بر استفاده از توانایی های فنی فیصل شایسته، روی حمایت مهاجرین افغان مقیم ایران از بازی های این تیم حساب می کند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه